Szanowna Pani, Szanowny Panie,

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej...
Cieszymy się, że nasza akcja informacyjna spotkała się z Państwa dużym zainteresowaniem.
W ostatnim czasie otrzymaliśmy dużo wiadomości e-mail z pytaniami. Dotyczą one głównie postępowania w określonych przypadkach związanych z żylną chorobą zakrzepowo-zatorową.

Starając się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom jednocześnie informujemy, że nasze wskazówki w żaden sposób nie mogą zastąpić porady lekarza specjalisty.

Zarząd Fundacji "Thrombosis" i członkowie zespołu redakcyjnego Konsensu Polskiego podejmują się jedynie roli propagatorów tego problemu w społeczeństwie, a w szczególności zabiegają o to, by profilaktyka, diagnostyka i leczenie żylnej choroby zakrzepowo-zatorowej były w zakresie kompetencji jak najszerszego grona lekarzy.

Fundacja "Thrombosis" nie prowadzi poradni, ani innej placówki lecznictwa otwartego lub zamkniętego. Zagadnienia dotyczace żylnej choroby zakrzeowo-zatorowej są w zakresie wysokich kompetencji poszczególnych specjalistów, zespołów specjalistów z różnych dziedzin medycyny i ośrodków w kraju.

Placówką ambulatoryjną współpracującą z fundacją i skupiającą takich specjalistów jest:

"TS Klinika"
Przychodnia diagnostyki i leczenia chorób serca, płuc i naczyń Centrum leczenia przeciwzakrzepowego w Warszawie - www.tsklinika.pl,
tel. 022 304 18 55 lub 0-605 088 288Prof. Witold Tomkowski
Prezes Fundacji

 
STRONA GŁÓWNAStrona_glowna.html
O NASO_nas.html
KONTAKTKontakt.html
KONSENSUS POLSKIKonsensus.html
edukacjaDla_pacjenta-edukacja.html
konsultacje lekarskie
akcjeDla_pacjenta-akcje.html
DLA LEKARZADla_lekarza.html
Z ŻYCIA FUNDACJIZ_zycia_fundacji.html
SŁOWNICZEKSlowniczek.html
DLA PACJENTADla_pacjenta.html

napisz

do nas